18 kotoučů na ocel a nerezovou ocel v praktické sadě. Ideální vánoční dárek pro každého svářeče či domácího kutila. Set obsahuje nejprodávanější řezné a brusné kotouče MOST ze tří produktových řad STANDARD METAL a INOX, FUTURA PRO a CERAMIC.
| Obj. číslo | brusne-kotuce-na-ocel-sada-most |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 11.11.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 1 005 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 15%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | brusne-kotuce-na-ocel-sada-most |
18 kotoučů na ocel a nerezovou ocel v praktické sadě. Ideální vánoční dárek pro každého svářeče či domácího kutila. Set obsahuje nejprodávanější řezné a brusné kotouče MOST ze tří produktových řad STANDARD METAL a INOX, FUTURA PRO a CERAMIC.
Středně tvrdé kotouče vyztužené pryskyřicí s korundovým zrnem (FUTURA PRO INOX zrnem se zvýšenou tvrdostí a pevností). Jsou určeny k:
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) / keramické zrno |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm / 1,6 mm / 7,0 mm / 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý; T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) / keramické zrno |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm / 1,6 mm / 7,0 mm / 6,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý; T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |