Vysoce výkonný vícestupňový regulátor s průtokovým rotametrem a integrovaným spořičem plynu. Plyn Ar/CO2, vstupní tlak 200 bar, připojení W 21,8 x 1/14” a G 1/4”.
| Obj. číslo | 6236000000 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 22.10.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 4 104 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 10%
| Obj. číslo | 6236000000 |
Vysoce výkonný vícestupňový regulátor s průtokovým rotametrem a integrovaným spořičem plynu. Plyn Ar/CO2, vstupní tlak 200 bar, připojení W 21,8 x 1/14” a G 1/4”.
Regulátor snižuje spotřebu ochranného plynu během svařování diskontinuálním způsobem. Zajišťuje kontrolovaný průtok udržováním konstantní úrovně tlaku a zabraňuje vzniku špiček průtoku během provozu. Rychlý a nežádoucí únik plynu během počáteční fáze svařování je zodpovědný nejen za velmi vysoké ztráty plynu, ale může vést k turbulenci, která může v konečném důsledku způsobit nežádoucí pórovitost svaru.
Použitím regulátoru Arg/CO2 Gas Saver MOST lze optimalizovat náklady na spotřebu plynu až o 50 % v závislosti na svařovacím cyklu. Největších úspor se samozřejmě dosáhne při bodovém svařování, kde častý cyklus otevírání/zavírání ochranného plynu způsobuje značné ztráty. Avšak delšími sváry můžeme dosáhnout významných úspor ve spotřebě ochranného plynu.

Typy prováděných svarů: úspora:
Bodové svařování: 40–50 %
Bodové a sporadické nepřetržité: 30–35 %
Bodové a nepřetržité 50/50: 25–30 %
Nepřetržité: 15–25 %
| Plyn: | Ar/CO2 |
| Typ ventilu: | vícestupňový regulátor s průtokovým rotametrem a integrovaným spořičem plynu (viacstupňový regulátor s prietokovým rotametrom a integrovaným šetričom plynu) |
| Max. vstupní tlak: | 200 bar |
| Rozsah pracovního tlaku: | 0,5–6,0 bar |
| Jmenovitý průtok: | 0–25 l/min |
| Připojení vstup: | závit W 21,8 x 1/14" |
| Připojení výstup: | závit G 1/4" |
| Konec hadice: | 6,3 mm |
| Plyn: | Ar/CO2 |
| Typ ventilu: | vícestupňový regulátor s průtokovým rotametrem a integrovaným spořičem plynu (viacstupňový regulátor s prietokovým rotametrom a integrovaným šetričom plynu) |
| Max. vstupní tlak: | 200 bar |
| Rozsah pracovního tlaku: | 0,5–6,0 bar |
| Jmenovitý průtok: | 0–25 l/min |
| Připojení vstup: | závit W 21,8 x 1/14" |
| Připojení výstup: | závit G 1/4" |
| Konec hadice: | 6,3 mm |