Radiální štětinový kartáč s pružnými a pevnými štětinami pro dokončování, odhrotování, čištění svarů po svařování. Odstraňuje barvy, skvrny, lepidla, připáleniny po svarech, rez, těžké oxidy a povrchové nečistoty.
| Obj. číslo | 7100138291 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 3 057 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100138291 |
Radiální štětinový kartáč s pružnými a pevnými štětinami pro dokončování, odhrotování, čištění svarů po svařování. Odstraňuje barvy, skvrny, lepidla, připáleniny po svarech, rez, těžké oxidy a povrchové nečistoty.
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / hliník / litina / kovy obecně / kompozity / dřevo / bronz / mosaz |
| Složení: | keramické zrno 3M |
| Průměr: | 152,4 mm |
| Tloušťka: | 12,7 mm |
| Otvor: | 25,4 mm |
| Zrnitost: | P80 |
| Max. otáčky: | 6 000 ot/min |
| Použití: | středový otvor |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / hliník / litina / kovy obecně / kompozity / dřevo / bronz / mosaz |
| Složení: | keramické zrno 3M |
| Průměr: | 152,4 mm |
| Tloušťka: | 12,7 mm |
| Otvor: | 25,4 mm |
| Zrnitost: | P80 |
| Max. otáčky: | 6 000 ot/min |
| Použití: | středový otvor |