Protiskluzová lepicí páska s abrazivním povrchem pro všeobecné použití v interiéru i exteriéru. Páska na suché, mokré i zaolejované povrchy, na schody, rampy, žebříky, plošiny, stoupačky.
| Obj. číslo | 7100020921 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 4 042 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100020921 |
Protiskluzová lepicí páska s abrazivním povrchem pro všeobecné použití v interiéru i exteriéru. Páska na suché, mokré i zaolejované povrchy, na schody, rampy, žebříky, plošiny, stoupačky.
Pokud máte zájem o nákup pásky po metrech, je to možné. Kontaktujte nás nebo přidejte poznámku k vaší objednávce v e-shopu. Poté vás budeme kontaktovat.

| Způsob použití: | jednostranná páska / protiskluzová páska |
| Typ lepidla: | na bázi gumy, PSA |
| Nosič (podkladový materiál): | papír potažený polyethylenem |
| Délka: | 18,3 m |
| Šířka: | 101,6 mm |
| Tloušťka: | 0,71 mm |
| Barva: | černá |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Teplotní odolnost: | 4 °C až +79 °C |
| Pro materiál: | kovy / plasty / PVC / beton / guma |
| Způsob použití: | jednostranná páska / protiskluzová páska |
| Typ lepidla: | na bázi gumy, PSA |
| Nosič (podkladový materiál): | papír potažený polyethylenem |
| Délka: | 18,3 m |
| Šířka: | 101,6 mm |
| Tloušťka: | 0,71 mm |
| Barva: | černá |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Teplotní odolnost: | 4 °C až +79 °C |
| Pro materiál: | kovy / plasty / PVC / beton / guma |