Velmi výkonná přímá vzduchová bruska pro broušení, odhrotování, frézování a gravírování rovných i oblých ploch.
| Obj. číslo | 601554000 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 8.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 3 692 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 5%
| Obj. číslo | 601554000 |
Velmi výkonná přímá vzduchová bruska pro broušení, odhrotování, frézování a gravírování rovných i oblých ploch.
Rozsah dodávky:
Příma pneumatická bruska DG 700
Násuvná spojka 1/4" EURO
Násuvná spojka 1/4" ARO/Orion
ISO násuvná spojka 1/4"
Kleštiny 6 mm (průmyslový standard)
Lahvička s olejem
| Typ brusky: | přímá bruska |
| Počet otáček při jmenovitém zatížení: | 22 000 /min |
| Průměr kleštiny: | 6 mm |
| Hmotnost: | 0,83 kg |
| Broušení povrchu: | 3,1 m/s² |
| Odchylka měření K: | 0,8 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 89 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 100 dB(A) |
| Odchylka měření K: | 3 dB(A) |
| Typ brusky: | přímá bruska |
| Počet otáček při jmenovitém zatížení: | 22 000 /min |
| Průměr kleštiny: | 6 mm |
| Hmotnost: | 0,83 kg |
| Broušení povrchu: | 3,1 m/s² |
| Odchylka měření K: | 0,8 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 89 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 100 dB(A) |
| Odchylka měření K: | 3 dB(A) |