Přímá vzduchová bruska na kovy, dřevo, plasty, kámen. Výborná pro úzké rohy a štěrbiny. Efektivní motor pro stabilnější otáčky, výkon 372 W, 4000 ot/min, upnutí brusných nástrojů do kleštiny ø 6 mm.
| Obj. číslo | 7100083999 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 19 694 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 3%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7100083999 |
Přímá vzduchová bruska na kovy, dřevo, plasty, kámen. Výborná pro úzké rohy a štěrbiny. Efektivní motor pro stabilnější otáčky, výkon 372 W, 4000 ot/min, upnutí brusných nástrojů do kleštiny ø 6 mm.
| Typ brusky: | přímá bruska |
| Výkon motoru: | 372 W |
| Max. otáčky: | 4 000 ot/min |
| Průměr kleštiny: | 6 mm |
| Hmotnost: | 1,1163 kg |
| Broušení povrchu: | 1,43 m/s² (1,43) |
| Odchylka měření K: | 0,08 m/s² (0,08) |
| Hladina akustického tlaku: | 89,2 dB(A) (89,2) |
| Typ brusky: | přímá bruska |
| Výkon motoru: | 372 W |
| Max. otáčky: | 4 000 ot/min |
| Průměr kleštiny: | 6 mm |
| Hmotnost: | 1,1163 kg |
| Broušení povrchu: | 1,43 m/s² (1,43) |
| Odchylka měření K: | 0,08 m/s² (0,08) |
| Hladina akustického tlaku: | 89,2 dB(A) (89,2) |