SVAROG 125 PLASMA SYN – profesionální plazmová řezačka 125 A s HF zapalováním, synergickým řízením a CNC rozhraním. Vysoký výkon, stabilní řez, vysoká účinnost, vhodná pro průmysl. Obsahuje ruční hořák SVH-125, zemnící kabel a podvozek.
| Obj. číslo | 5.0324-1 |
| Obj. číslo | 5.0324-1 |
SVAROG 125 PLASMA SYN – profesionální plazmová řezačka 125 A s HF zapalováním, synergickým řízením a CNC rozhraním. Vysoký výkon, stabilní řez, vysoká účinnost, vhodná pro průmysl. Obsahuje ruční hořák SVH-125, zemnící kabel a podvozek.
Produktivní propich/řez jemnozrnné oceli do tloušťky 25 mm.
Maximální propich/řez jemnozrnné oceli do tloušťky 35 mm.
Maximální řez (oddělení, boční start) jemnozrnné oceli do tloušťky 55 mm.
Kvalitní řez (I2max) materiálů:
Max. produktivní řezná rychlost:
Zařízení je navrženo pro spolehlivý provoz v náročných podmínkách.
Dělení kovu plazmou má oproti jiným metodám výhody:
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Jištění: | 32 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 44 A |
| Rozsah řezacího proudu: | 20 A/88 V – 125 A/170 V |
| Napětí naprázdno U0: | 400 V |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 125 A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 125 A |
| Účinnosť: | 92 % |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 378 × 801 × 619 mm |
| Hmotnost: | 49 kg |
| Produktivní propich/řez (I2@DZ=100 %): | 25 mm |
| Produktivní propich/řez (I2max): | 25 mm |
| Boční start/řez (I2max): | 55 mm |
| Max. propich/řez (I2max) : | 35 mm |
| Kvalitní řez: | 50 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 35 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 45 mm |
| Kvalitní řez měď: | 30 mm |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Jištění: | 32 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 44 A |
| Rozsah řezacího proudu: | 20 A/88 V – 125 A/170 V |
| Napětí naprázdno U0: | 400 V |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 125 A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 125 A |
| Účinnosť: | 92 % |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 378 × 801 × 619 mm |
| Hmotnost: | 49 kg |
| Produktivní propich/řez (I2@DZ=100 %): | 25 mm |
| Produktivní propich/řez (I2max): | 25 mm |
| Boční start/řez (I2max): | 55 mm |
| Max. propich/řez (I2max) : | 35 mm |
| Kvalitní řez: | 50 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 35 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 45 mm |
| Kvalitní řez měď: | 30 mm |
Porovnání plazmy SVAROG 85, SVAROG 105, SVAROG 125 - stejně ovládán různý výkon.
Plasmové řezací portály ALFATEC se zdrojem SVAROG 105 plasma