3M™ VHB™ GPH-160GF oboustranná páska. Vysoká přilnavost, odolnost vůči vysokým teplotám, vodě, stárnutí. Určena pro průmyslové lepení kovů a plastů.
| Obj. číslo | 7100342665 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 25.11.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 1 506 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7100342665 |
3M™ VHB™ GPH-160GF oboustranná páska. Vysoká přilnavost, odolnost vůči vysokým teplotám, vodě, stárnutí. Určena pro průmyslové lepení kovů a plastů.
Jedinečná kombinace vysoké teplotní odolnosti, lepení více materiálů a vysoké počáteční lepivosti s přizpůsobivým pěnovým jádrem činí z této řady jednu z nejschopnějších a nejvhodnějších pásků 3M VHB.
Je schopna lepení před tepelným vytvrzováním, jako například zpracování tekutými nebo práškovými barvami.
Technické parametry:
Lepidlo: akryl
Podklad: akrylová pěna
Tloušťka pásky bez krycí vrstvy: 1,6 mm
Červená silikonizovaná PE fólie značky 3M
Typ lepidla MSE, pro vysoké teploty a lepení více materiálů
| Způsob použití: | oboustranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič (podkladový materiál): | akrylová pěna |
| Povrchová energie: | materiály s vysokou povrchovou energií - nerezová ocel, kovy, hliník, sklo / materiály se střední povrchovou energií - PET, ABS, PVC, plexisklo, polykarbonát, polyimid, polyuretan a některé druhy laků a nátěrů |
| Délka: | 33 m |
| Šířka: | 25 mm |
| Tloušťka: | bez krycí vrstvy 1,6 mm |
| Barva: | šedá |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / vodotěsnost / odolnost vůči stárnutí |
| Způsob použití: | oboustranná páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič (podkladový materiál): | akrylová pěna |
| Povrchová energie: | materiály s vysokou povrchovou energií - nerezová ocel, kovy, hliník, sklo / materiály se střední povrchovou energií - PET, ABS, PVC, plexisklo, polykarbonát, polyimid, polyuretan a některé druhy laků a nátěrů |
| Délka: | 33 m |
| Šířka: | 25 mm |
| Tloušťka: | bez krycí vrstvy 1,6 mm |
| Barva: | šedá |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / vodotěsnost / odolnost vůči stárnutí |