Univerzální textilní páska s agresivním lepidlem okamžitě přilne na mnoho typů povrchů. Pro údržbu, balení, těsnění, obalování potrubí, obvazování, barevné kódování, značení, štítkování, dočasné opravy a ochranu povrchů v interiéru.
| Obj. číslo | 7100098687 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 17.9.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 231 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7100098687 |
Univerzální textilní páska s agresivním lepidlem okamžitě přilne na mnoho typů povrchů. Pro údržbu, balení, těsnění, obalování potrubí, obvazování, barevné kódování, značení, štítkování, dočasné opravy a ochranu povrchů v interiéru.
Páska 2903 je určena pro všeobecnou údržbu, balení, těsnění, obalování potrubí, obvazování, barevné kódování, značení, štítkování, dočasné opravy a ochranu povrchů.
| Způsob použití: | jednostranná páska |
| Typ lepidla: | syntetický kaučuk |
| Nosič (podkladový materiál): | PE fólie na tkanině |
| Délka: | 50 m |
| Šířka: | 48 mm |
| Tloušťka: | bez lineru 0,15 mm |
| Barva: | stříbrná |
| Místo použití: | interiér |
| Teplotní odolnost: | do +60 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká pevnost v tahu |
| Pro materiál: | kovy / plasty / sklo / dřevo / různé povrchy |
| Způsob použití: | jednostranná páska |
| Typ lepidla: | syntetický kaučuk |
| Nosič (podkladový materiál): | PE fólie na tkanině |
| Délka: | 50 m |
| Šířka: | 48 mm |
| Tloušťka: | bez lineru 0,15 mm |
| Barva: | stříbrná |
| Místo použití: | interiér |
| Teplotní odolnost: | do +60 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká pevnost v tahu |
| Pro materiál: | kovy / plasty / sklo / dřevo / různé povrchy |