100% vodotěsná extrémně těsnící lepicí páska, „tmel v pásce“. Okamžité pevné utěsnění na různých podkladech, v interiéru i exteriéru. Páska odolná vůči vysokým teplotám, povětrnostním vlivům, UV záření a rozpouštědlům.
| Obj. číslo | 7100137182 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 1 150 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100137182 |
100% vodotěsná extrémně těsnící lepicí páska, „tmel v pásce“. Okamžité pevné utěsnění na různých podkladech, v interiéru i exteriéru. Páska odolná vůči vysokým teplotám, povětrnostním vlivům, UV záření a rozpouštědlům.
3M™ 4411B je extrémně těsnící jednostranná akrylová páska pro rychlé a pevné utěsnění. Je určena pro náročné těsnící aplikace, ideální pro vytvoření vodotěsného těsnění na různých podkladech. zapadne do okolí a zároveň si zachová vodotěsné spojení.
| Způsob použití: | jednostranná páska / těsnící páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Liner (vložka): | PE film |
| Délka: | 5,5 m |
| Šířka: | 50 mm |
| Tloušťka: | 1 mm |
| Barva: | transparentní |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Teplotní odolnost: | krátkodobě do +149 °C, dlouhodobě do +93 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / extrémně těsnící / vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči rozpouštědlům |
| Pro materiál: | kovy / plasty / sklo / hliník / nerezavějící ocel / akryl / barvy / různé povrchy |
| Způsob použití: | jednostranná páska / těsnící páska |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Liner (vložka): | PE film |
| Délka: | 5,5 m |
| Šířka: | 50 mm |
| Tloušťka: | 1 mm |
| Barva: | transparentní |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Teplotní odolnost: | krátkodobě do +149 °C, dlouhodobě do +93 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / extrémně těsnící / vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči rozpouštědlům |
| Pro materiál: | kovy / plasty / sklo / hliník / nerezavějící ocel / akryl / barvy / různé povrchy |