Lehká úhlová bruska s výkonným motorem 1900 W, pevnými otáčkami a ergonomickou rukojetí, která snižuje vibrace.
| Obj. číslo | 7100249665 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 7 014 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7100249665 |
Lehká úhlová bruska s výkonným motorem 1900 W, pevnými otáčkami a ergonomickou rukojetí, která snižuje vibrace.
| Typ brusky: | úhlová bruska |
| Jmenovitý příkon: | 1900 W |
| Výstupní výkon: | 1220 W (1220) |
| Průměr brusných kotoučů: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 11 500 ot/min |
| Max. obvodová rychlost: | 80 m/s |
| Závit vřetene: | M 14 |
| Broušení povrchu: | 6 m/s² |
| Broušení brusným papírem: | 4 m/s² (4) |
| Odchylka měření K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 102 dB(A) |
| Odchylka měření K: | 3 dB(A) |
| Typ brusky: | úhlová bruska |
| Jmenovitý příkon: | 1900 W |
| Výstupní výkon: | 1220 W (1220) |
| Průměr brusných kotoučů: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 11 500 ot/min |
| Max. obvodová rychlost: | 80 m/s |
| Závit vřetene: | M 14 |
| Broušení povrchu: | 6 m/s² |
| Broušení brusným papírem: | 4 m/s² (4) |
| Odchylka měření K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 102 dB(A) |
| Odchylka měření K: | 3 dB(A) |