Trubičkový drát (plněná elektroda) s vlastním stíněním pro použití bez ochranného plynu pro svařování nelegované nízkouhlíkové a jemnozrnné oceli a pro použití při montáži ocelových konstrukcí na staveništi. Je určen ke svařování ve všech polohách.
| Obj. číslo | 1153600086 |
| Cena za kg | 124,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 20.12.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 565 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 10%
| Obj. číslo | 1153600086 |
| Cena za kg | 124,00 Kč |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Trubičkový drát (plněná elektroda) s vlastním stíněním pro použití bez ochranného plynu pro svařování nelegované nízkouhlíkové a jemnozrnné oceli a pro použití při montáži ocelových konstrukcí na staveništi. Je určen ke svařování ve všech polohách.
Uvedená cena je za celé balení. Drát prodáváme pouze po celých baleních = 5 kg. Drát je dodáván v 5kg plastové cívce D200 (o průměru 200 mm).
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | bez plynu, s vlastní ochranou |
| Chemické složení: | Si = 0,6; Mn = 1,75; P= 0,03; S = 0,03; Al = 1,8; Ni = 0,5 % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 400 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 480 MPa |
| Tažnost A5: | > 20 % |
| Standardy EN ISO: | 17632: T 42 2 Y1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.20 E71T-11 |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | bez plynu, s vlastní ochranou |
| Chemické složení: | Si = 0,6; Mn = 1,75; P= 0,03; S = 0,03; Al = 1,8; Ni = 0,5 % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 400 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 480 MPa |
| Tažnost A5: | > 20 % |
| Standardy EN ISO: | 17632: T 42 2 Y1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.20 E71T-11 |