Hrncový kombinovaný kotouč (rouno/plátno) na ocel, nerez, na čištění, sjednocování a opracování povrchů, opalku, koroze, strojní čištění, odjehlování materiálu.
| Obj. číslo | 150608081 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 150608081 |
Hrncový kombinovaný kotouč (rouno/plátno) na ocel, nerez, na čištění, sjednocování a opracování povrchů, opalku, koroze, strojní čištění, odjehlování materiálu.
A - korund
R - korundové rouno
Tvar 6R, zrnitost A80/R80
Upínání: závit M24 levý
Max. otáčky: 50 m/s
Stroj: odjehlovací stroj METAGRIND
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | korund/korundové rúno |
| Průměr: | 150 mm |
| Tloušťka: | 60 mm |
| Zrnitost: | A80/R80 |
| Typ kotouče: | 6RL |
| Max. pracovní rychlost: | 50 m/s |
| Závit: | M24 ľavý |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | korund/korundové rúno |
| Průměr: | 150 mm |
| Tloušťka: | 60 mm |
| Zrnitost: | A80/R80 |
| Typ kotouče: | 6RL |
| Max. pracovní rychlost: | 50 m/s |
| Závit: | M24 ľavý |