Čistící kotouč na nerezavějící ocel, čištění svarů, odstraňování ohořenin, malířských nátěrů, rzi, epoxidových a ochranných vrstev PVC. Kotouč vyrobený z čistící tkaniny 3M™ CLEAN & STRIP.
| Obj. číslo | 9417671250 |
| Obj. číslo | 9417671250 |
Čistící kotouč na nerezavějící ocel, čištění svarů, odstraňování ohořenin, malířských nátěrů, rzi, epoxidových a ochranných vrstev PVC. Kotouč vyrobený z čistící tkaniny 3M™ CLEAN & STRIP.
| Vhodné pro použití: | nerez / barva / PVC |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 13 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitost: | Coarse (hrubá) |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 7 600 ot/min |
| Hmotnost: | 0,05 kg |
| Vhodné pro použití: | nerez / barva / PVC |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 13 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitost: | Coarse (hrubá) |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 7 600 ot/min |
| Hmotnost: | 0,05 kg |