Vodní chlazení pro svařovací zařízení Invertec 275T a Invertec 300TP.
| Obj. číslo | K14334-1 |
| Obj. číslo | K14334-1 |
Vodní chlazení pro svařovací zařízení Invertec 275T a Invertec 300TP.
Chladič COOL ARC® 27 je samostatný recirkulační chladící systém určený pro použití se zdroji napájení pro svařování MIG, který COOL ARC 27 uvádí jako schválené příslušenství.
Součástí zařízení je:
COOL ARC 27 se dodává prázdný bez chladiva v systému.
| Kapacita nádrže: | 2,2 l (2,2) |
| Vstupní napětí U1: | 580 V jednosm. (580 V jednosm.) |
| Vstupní proud I1max: | 0,15 A (0,15 A) |
| Frekvence: | jednosmerné napätie (jednosmerné napätie) |
| Třída elektromagnetické kompatibility EMC: | A |
| Chladící kapacita: | 0,85 kW (0,85 kW) |
| Chladicí výkon při průtoku 1 litr za minutu při teplotě 25 °C: | 0,84 kW |
| Maximální jmenovitý tlak: | 0,7 MPa (0,7 MPa) |
| Stupeň ochrany: | IP23 |
| Rozměry: | 160 × 230 × 498 mm (160 × 230 × 498) |
| Hmotnost: | 8 kg (8) |
| Kapacita nádrže: | 2,2 l (2,2) |
| Vstupní napětí U1: | 580 V jednosm. (580 V jednosm.) |
| Vstupní proud I1max: | 0,15 A (0,15 A) |
| Frekvence: | jednosmerné napätie (jednosmerné napätie) |
| Třída elektromagnetické kompatibility EMC: | A |
| Chladící kapacita: | 0,85 kW (0,85 kW) |
| Chladicí výkon při průtoku 1 litr za minutu při teplotě 25 °C: | 0,84 kW |
| Maximální jmenovitý tlak: | 0,7 MPa (0,7 MPa) |
| Stupeň ochrany: | IP23 |
| Rozměry: | 160 × 230 × 498 mm (160 × 230 × 498) |
| Hmotnost: | 8 kg (8) |