Inovativní ultralehké kotouče na broušení obyčejných, nerezových, slitinových a tvrdých ocelí. Nové generace abrazivních nástrojů s výjimečnou odolností a výkonem, které jsou mnohonásobně vyšší než běžné korundové kotouče s korundovým zrnem.
| Obj. číslo | 9421515000 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 17.12.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 199 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 15%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 9421515000 |
Inovativní ultralehké kotouče na broušení obyčejných, nerezových, slitinových a tvrdých ocelí. Nové generace abrazivních nástrojů s výjimečnou odolností a výkonem, které jsou mnohonásobně vyšší než běžné korundové kotouče s korundovým zrnem.
Brusné kotouče MOST CERAMIC představují řadu specializovaných kotoučů založených na keramických brusných zrnech, která jsou vyrobena pomocí inovativní sol-gel technologie. Ve srovnání se standardními zrny, mají velmi vysoký stupeň samo-ostření. Výsledkem je opravdu stálá a velmi vysoká agresivita brusných kotoučů. Používání keramických kotoučů je mnohem rychlejší a jednodušší (speciálně u těžce zpracovatelných materiálů) a zpracovávaný materiál se nezahřívá (tento proces se nazývá také studené řezání). Díky tomu se pracovní doba výrazně redukuje, zvyšuje se pohodlí při práci a viditelně se prodlužuje životnost kotouče (oproti kotoučům se standardním zrnem z AIOx). Kotouče MOST CERAMIC jsou perfektním řešením pro společnosti, které chtějí snížit provozní dobu, náklady na lidské zdroje a razantně zvýšit efektivitu a produktivu.
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / ostatní materiály |
| Složení: | keramické zrno |
| Průměr: | 150 mm |
| Tloušťka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 10 200 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / ostatní materiály |
| Složení: | keramické zrno |
| Průměr: | 150 mm |
| Tloušťka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 10 200 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
Kotúče MOST CERAMIC Metal + Inox