Keramický kotouč pro broušení obyčejných, nerezových, slitinových a tvrdých ocelí.
| Obj. číslo | 9421523001 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 12.11.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 483 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 15%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 9421523001 |
Keramický kotouč pro broušení obyčejných, nerezových, slitinových a tvrdých ocelí.
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / ostatní materiály |
| Složení: | keramické zrno |
| Průměr: | 230 mm |
| Tloušťka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 6 650 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / ostatní materiály |
| Složení: | keramické zrno |
| Průměr: | 230 mm |
| Tloušťka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 6 650 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
Kotúče MOST CERAMIC Metal + Inox