Keramický kotouč pro broušení obyčejných, nerezových, slitinových a tvrdých ocelí.
| Obj. číslo | 9421512501 |
| Obj. číslo | 9421512501 |
Keramický kotouč pro broušení obyčejných, nerezových, slitinových a tvrdých ocelí.
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | keramické zrno |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Použití: | středový otvor |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | keramické zrno |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 7,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Použití: | středový otvor |