Tvrzený kotouč pro broušení obyčejné oceli.
| Obj. číslo | 9421323000 |
| Obj. číslo | 9421323000 |
Tvrzený kotouč pro broušení obyčejné oceli.
Na vyžádání i jiné typy a průměry brusných i řezných kotoučů ze sady MOST PRO METAL (STEEL).
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 230 mm |
| Tloušťka: | 6,8 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 6 650 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 230 mm |
| Tloušťka: | 6,8 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T27 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 6 650 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |