Svařovací souprava MOST s univerzálním řezacím hořákem CutWeld na bázi acetylenu a kyslíku s injektorovým vstřikováním vhodná na svařování oceli do tloušťky 14 mm a na řezání kyslíkem od tloušťky 3–100 mm.
| Obj. číslo | 6020000005 |
| Obj. číslo | 6020000005 |
Svařovací souprava MOST s univerzálním řezacím hořákem CutWeld na bázi acetylenu a kyslíku s injektorovým vstřikováním vhodná na svařování oceli do tloušťky 14 mm a na řezání kyslíkem od tloušťky 3–100 mm.
Svařovací souprava obsahuje:

| Kód výrobce | Název |
|---|---|
| 61 40 000060 | Řezací hořák |
| 61 40 000050 | Univerzální rukojeť pro hořák CutWeld |
| 61 40 000009 | Nahřívací hubice cut-A |
| Kódy výrobce v kat. listu | Svařovací nástavce (6 ks) – 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A |
| Kódy výrobce v kat. listu | Řezací hubice (4 ks) – 3A, 4A, 2x 5A |
| Vozík | |
| Kružítko | |
| Sada těsnění | |
| Klíč | |
| Kartáče na čištění hubic |
| Typ použitia: | svařování / řezání / nahřívání |
| Plyn: | acetylén - kyslík |
| Obal: | plechová kazeta |
| Tloušťka svařování - rozsah: | 0,5–14 mm |
| Rozsah řezu: | 3–100 mm |
| Typ použitia: | svařování / řezání / nahřívání |
| Plyn: | acetylén - kyslík |
| Obal: | plechová kazeta |
| Tloušťka svařování - rozsah: | 0,5–14 mm |
| Rozsah řezu: | 3–100 mm |
Instalace hořáku, svařovací súpravy, redukce a pojistek