Zúžená hubice pro MIG/MAG hořák arc M1 – otvor 10,6 mm.
| Obj. číslo | AM1TN |
| Obj. číslo | AM1TN |
Zúžená hubice pro MIG/MAG hořák arc M1 – otvor 10,6 mm.
| Typ hořáku: | ARC M1 |
| Způsob nasazení: | šroubováním |
| Závit: | M11x1,5 |
| Průměr ústí hubice: | 10,6 mm |
| Vnější průměr (strana nasazení hubice): | 18 mm |
| Délka hubice: | 50 mm |
| Typ hubice: | kónická |
| Kompatibilní hořák: | ARC M1 |
| Typ hořáku: | ARC M1 |
| Způsob nasazení: | šroubováním |
| Závit: | M11x1,5 |
| Průměr ústí hubice: | 10,6 mm |
| Vnější průměr (strana nasazení hubice): | 18 mm |
| Délka hubice: | 50 mm |
| Typ hubice: | kónická |
| Kompatibilní hořák: | ARC M1 |