Velmi pohodlné tvarovatelné špunty do uší se šňůrkou, jednorázové, do prostředí s vysokou hladinou hluku.
| Obj. číslo | 7000052845 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 12 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 27%
| Obj. číslo | 7000052845 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Velmi pohodlné tvarovatelné špunty do uší se šňůrkou, jednorázové, do prostředí s vysokou hladinou hluku.
| Špunty do uší: | pěnové |
| Hodnota útlumu, SNR: | 36 dB |
| Třída ochrany: | 95 dB(A)–110 dB(A) |
| Typ chrániče: | tvarovatelné špunty do uší |
| Použití: | jednorázové |
| Materiál: | polyuretan |
| Standardy: | EN 352-2:1993 |
| Hmotnost: | 2,5 g |
| Špunty do uší: | pěnové |
| Hodnota útlumu, SNR: | 36 dB |
| Třída ochrany: | 95 dB(A)–110 dB(A) |
| Typ chrániče: | tvarovatelné špunty do uší |
| Použití: | jednorázové |
| Materiál: | polyuretan |
| Standardy: | EN 352-2:1993 |
| Hmotnost: | 2,5 g |