Červená, lehce indukční elektroda pro TIG svařování vysoce legovaných a nerezových ocelí stejnosměrným proudem.
| Obj. číslo | 5019923217 |
| Obj. číslo | 5019923217 |
Červená, lehce indukční elektroda pro TIG svařování vysoce legovaných a nerezových ocelí stejnosměrným proudem.
Uvedená cena je za 1 kus. V případě zájmu o celé balení elektrod, prosím, objednávejte 10 kusů.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný |
| Svařovací proud: | 140–320 A |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | ThO2 = 2 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | červená |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný |
| Svařovací proud: | 140–320 A |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | ThO2 = 2 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | červená |