Lanthanovaná wolframová elektroda WL15 pro svařování téměř všech materiálů metodou TIG, zlatá.
| Obj. číslo | 14082 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 14082 |
Lanthanovaná wolframová elektroda WL15 pro svařování téměř všech materiálů metodou TIG, zlatá.
Uvedená cena je za 1 kus. V případě zájmu o celé balení elektrod, objednávejte 10 ks.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez / hliník / neželezné kovy |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 2,4 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | LaO2 = 1,5 |
| Barva: | zlatá |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez / hliník / neželezné kovy |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 2,4 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | LaO2 = 1,5 |
| Barva: | zlatá |