Lantánovaná wolframová elektroda WLa20 pro svařování téměř všech materiálů metodou TIG, modrá. Ke svařování AC i DC, i mikroplazmou.
| Obj. číslo | 700.0222.10 |
| Obj. číslo | 700.0222.10 |
Lantánovaná wolframová elektroda WLa20 pro svařování téměř všech materiálů metodou TIG, modrá. Ke svařování AC i DC, i mikroplazmou.
Uvedená cena je za 1 kus. V případě zájmu o celé balení elektrod, objednávejte 10 ks.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez / hliník / měď / slitiny hořčíku / titán |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 2,4 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | oxid lantanitý 1,7 až 2,2 % |
| Barva: | modrá |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez / hliník / měď / slitiny hořčíku / titán |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 2,4 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | oxid lantanitý 1,7 až 2,2 % |
| Barva: | modrá |