Wolframová elektroda WP na svařování hliníku a hliníkových slitin metodou TIG, zelená.
| Obj. číslo | TR0002-10 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | TR0002-10 |
Wolframová elektroda WP na svařování hliníku a hliníkových slitin metodou TIG, zelená.
Uvedená cena je za 1 kus. V případě zájmu o celé balení elektrod, prosím, objednávejte 10 kusů.
| Použití pro materiál: | hliník |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 1,0 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | W = 99,8 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | zelená |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 6848: 2004 |
| Použití pro materiál: | hliník |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 1,0 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Chemické složení svarového kovu v %: | W = 99,8 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | zelená |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 6848: 2004 |