Univerzální wolframová elektroda WR2 s příměsí vzácných zemin pro svařování metodou TIG stejnosměrným a střídavým proudem, tyrkysová.
| Obj. číslo | TR0022-16 |
| Obj. číslo | TR0022-16 |
Univerzální wolframová elektroda WR2 s příměsí vzácných zemin pro svařování metodou TIG stejnosměrným a střídavým proudem, tyrkysová.
Uvedená cena je za 1 kus. V případě zájmu o celé balení elektrod, prosím, objednávejte 10 kusů.
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 1,6 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | tyrkysová |
| Standardy EN ISO: | UNI EN ISO 6848-2015 |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 1,6 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | tyrkysová |
| Standardy EN ISO: | UNI EN ISO 6848-2015 |