Maskovací páska pro vytváření ostrých, jemných barevných linií pro páskování a oddělování barev i při složitých designech. Snadno se odstraňuje bez zanechání stop a zbytků lepidla. Na označování podlah, cestiček.
| Obj. číslo | 7100057037 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 429 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7100057037 |
Maskovací páska pro vytváření ostrých, jemných barevných linií pro páskování a oddělování barev i při složitých designech. Snadno se odstraňuje bez zanechání stop a zbytků lepidla. Na označování podlah, cestiček.
3M 471+ indigo modrá vinylová páska je vhodná pro přesné vyrovnávání při maskování s jednoduchými i složitými vzory, pro vytváření ostrých, jemných barevných linií pro páskování a oddělování barev i při složitých designech. Snadno se odstraňuje bez zanechání stop a zbytků lepidla.
| Způsob použití: | jednostranná páska / maskovací páska / páska na bezpečnostní značení |
| Typ lepidla: | guma |
| Nosič (podkladový materiál): | polyvinylchlorid (PVC) |
| Délka: | 32,9 m |
| Šířka: | 9,5 mm |
| Tloušťka: | 0,13 mm |
| Barva: | indigo modrá |
| Teplotní odolnost: | 4 až 77 °C, krátkodobě +121 °C |
| Způsob použití: | jednostranná páska / maskovací páska / páska na bezpečnostní značení |
| Typ lepidla: | guma |
| Nosič (podkladový materiál): | polyvinylchlorid (PVC) |
| Délka: | 32,9 m |
| Šířka: | 9,5 mm |
| Tloušťka: | 0,13 mm |
| Barva: | indigo modrá |
| Teplotní odolnost: | 4 až 77 °C, krátkodobě +121 °C |