Karbidová fréza se zaoblenou hlavou C 1225 ALU na hliník, slitiny hliníku, plasty a tvrdou gumu.
| Obj. číslo | 9488421225 |
| Obj. číslo | 9488421225 |
Karbidová fréza se zaoblenou hlavou C 1225 ALU na hliník, slitiny hliníku, plasty a tvrdou gumu.
Fréza WRC C 1225 ALU je určena k obrábění hliníku, slitin hliníku, plastů a tvrdé gumy.
Pro získání optimálních parametrů práce frézy je zapotřebí správný výběr a přesné nastavení otáček v rozsahu zobrazeném v tabulce:
| Materiál/průměr | 3 mm | 6 mm | 10 mm | 12 mm | 16 mm |
|---|---|---|---|---|---|
| Ocel | 60 000–90 000 ot/min | 45 000–60 000 ot/min | 30 000–40 000 ot/min | 22 500–30 000 ot/min | 18 000–24 000 ot/min |
| Ocel kalená | 60 000–90 000 ot/min | 30 000–45 000 ot/min | 19 000–30 000 ot/min | 15 000–22 500 ot/min | 12 000–18 000 ot/min |
| Ocel nerezová | 60 000–90 000 ot/min | 30 000–45 000 ot/min | 19 000–30 000 ot/min | 15 000–22 500 ot/min | 12 000–18 000 ot/min |
| Litina | 45 000–90 000 ot/min | 22 500–60 000 ot/min | 15 000–40 000 ot/min | 11 000–30 000 ot/min | 9 000–24 000 ot/min |
| Titan | 60 000–90 000 ot/min | 30 000–45 000 ot/min | 19 000–30 000 ot/min | 15 000–22 500 ot/min | 12 000–18 000 ot/min |
| Nikl | 60 000–90 000 ot/min | 30 000–45 000 ot/min | 19 000–30 000 ot/min | 15 000–22 500 ot/min | 12 000–18 000 ot/min |
| Slitiny mědi | 45 000–90 000 ot/min | 22 500–60 000 ot/min | 15 000–40 000 ot/min | 11 000–30 000 ot/min | 9 000–24 000 ot/min |
| Hliník | 30 000–90 000 ot/min | 15 000–70 000 ot/min | 10 000–50 000 ot/min | 7 000–38 000 ;ot/min | 6 000–30 000 ot/min |
| Plasty | 30 000–90 000 ot/min | 15 000–70 000 ot/min | 10 000–50 000 ot/min | 7 000–38 000 ot/min | 6 000–30 000 ot/min |
| Keramické materiály | 60 000–90 000 ot/min | 30 000–45 000 ot/min | 19 000–30 000 ot/min | 15 000–22 500 ot/min | 12 000–18 000 ot/min |
| Průměr hlavy: | 12 mm |
| Délka hlavy: | 25 mm |
| Průměr upínací stopky - dříku: | 6 mm |
| Použití: | hliník / plast / tvrdá guma |
| Typ: | válcová |
| Tvar: | C (WRC) |
| Druh ozubení: | jednostranné pro hliník (ALU CUT) |
| Průměr hlavy: | 12 mm |
| Délka hlavy: | 25 mm |
| Průměr upínací stopky - dříku: | 6 mm |
| Použití: | hliník / plast / tvrdá guma |
| Typ: | válcová |
| Tvar: | C (WRC) |
| Druh ozubení: | jednostranné pro hliník (ALU CUT) |