Filtr A1 od 3M určený do dýchacích masek na ochranu proti organickým plynům a výparům s bodem varu vyšším než 65 °C.
| Obj. číslo | 7000034751 |
| Cena za ks | 180,00 Kč |
| Balenie | 2 ks (tento produkt je k dispozici pouze v balení) |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 14.8.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 444 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7000034751 |
Filtr A1 od 3M určený do dýchacích masek na ochranu proti organickým plynům a výparům s bodem varu vyšším než 65 °C.
Filtr prodáváme po 2 ks = 1 balení.
*NPEL – Nejvyšší přípustné expoziční limity

| Úroveň ochrany: | A1 - organické plyny a výpary s bodem varu nad 65 °C |
| Upínací systém: | bajonetový |
| Limity: | do 200 × NPEL s celoobličejovou maskou / do 10 × NPEL s polomaskou |
| Normy, schválení: | EN 14387:2004 + A1:2008 |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
| Úroveň ochrany: | A1 - organické plyny a výpary s bodem varu nad 65 °C |
| Upínací systém: | bajonetový |
| Limity: | do 200 × NPEL s celoobličejovou maskou / do 10 × NPEL s polomaskou |
| Normy, schválení: | EN 14387:2004 + A1:2008 |
| Hmotnost: | 0,2 kg |