CLINOX ECO X2 systém pro snadné a ekologické čištění svarů pomocí elektrochemické reakce. Pro čištění svarů provedených pomocí TIG, MIG puls, laserového, odporového, orbitálního, plazmového a bodového svařování.
| Obj. číslo | ECOX2.230.01 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | ECOX2.230.01 |
CLINOX ECO X2 systém pro snadné a ekologické čištění svarů pomocí elektrochemické reakce. Pro čištění svarů provedených pomocí TIG, MIG puls, laserového, odporového, orbitálního, plazmového a bodového svařování.
Eco X2 pomocí okamžité elektrochemické reakce umožňuje moření, pasivaci a leštění jakéhokoli svaru z nerezavějící oceli bez ohledu na povrchovou úpravu, bez ztráty času nebo zanechání kroužků.
Proces čištění je velmi rychlý a bezpečný pro uživatele, neovlivňuje okolní materiál.
Součástí balení je:
| Napájecí napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Nastavenie napätia: | 3 – 30 V (step 1 V) |
| Výkon: | 900 W |
| Nastavenie prúdu: | iba 30 A (iba 30 A) |
| Krytí: | IP20 |
| Hlučnost: | <65 dB dB (A) (<65 dB) |
| Rozměr: | 410 × 170 × 238 mm |
| Hmotnost: | 6,8 kg |
| Napájecí napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Nastavenie napätia: | 3 – 30 V (step 1 V) |
| Výkon: | 900 W |
| Nastavenie prúdu: | iba 30 A (iba 30 A) |
| Krytí: | IP20 |
| Hlučnost: | <65 dB dB (A) (<65 dB) |
| Rozměr: | 410 × 170 × 238 mm |
| Hmotnost: | 6,8 kg |