Kompaktní svařovací traktor pro mechanizaci svařovacích procesů, pro vysokovýkonné svařování přímých spojů v různých pracovních polohách. Magnetická základna, stabilní pohon kol.
| Obj. číslo | A915000021 |
| Obj. číslo | A915000021 |
Kompaktní svařovací traktor pro mechanizaci svařovacích procesů, pro vysokovýkonné svařování přímých spojů v různých pracovních polohách. Magnetická základna, stabilní pohon kol.
Technické vlastnosti:
| Vodorovná poloha svařování: | PA / PB / PC / PD |
| Svislá poloha svařování : | PF |
| Rychlost svařování: | 0 ~ 1100 mm/min |
| Napájení: | 115–230 V/50–60 Hz DC 24 V |
| Pohon: | 4kolový |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Rozměry: | 275,5 × 286,5 × 303,8 mm |
| Vodorovná poloha svařování: | PA / PB / PC / PD |
| Svislá poloha svařování : | PF |
| Rychlost svařování: | 0 ~ 1100 mm/min |
| Napájení: | 115–230 V/50–60 Hz DC 24 V |
| Pohon: | 4kolový |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Rozměry: | 275,5 × 286,5 × 303,8 mm |