Pracovní deska svařovacího stolu se systémem otvorů D16 v rastru 50 x 50 mm. Tvrdost SOLID. Jemná stupnice, ochranné zahloubení, otvory i na boční stěně, 3D upínací systém.
| Obj. číslo | 7150100200 |
Cena na dotaz
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7150100200 |
Pracovní deska svařovacího stolu se systémem otvorů D16 v rastru 50 x 50 mm. Tvrdost SOLID. Jemná stupnice, ochranné zahloubení, otvory i na boční stěně, 3D upínací systém.

Díky optimálnímu polohování stolů je zajištěna přesnější a efektivnější práce. Dobře rozmístěné rastry umožňují spoustu upínacích možností.
DEMMELER svařovací stoly jsou velmi robustní, s velmi dobrou ochranou proti rozstřiku, se skvělými vlastnostmi povrchu a s výbornou vodivostí. Jsou dostupné ve třech stupních tvrdosti:

| Série: | PROFIEcoLINE |
| Systém otvorů: | 16 |
| Mřížka (rastr): | 50 × 50 mm |
| Tvrdost: | standardní (SOLID) |
| Počet nohou: | bez nohou |
| Délka: | 2000 mm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Boční stěna: | 100 mm |
| Hmotnost: | 238 kg |
| Série: | PROFIEcoLINE |
| Systém otvorů: | 16 |
| Mřížka (rastr): | 50 × 50 mm |
| Tvrdost: | standardní (SOLID) |
| Počet nohou: | bez nohou |
| Délka: | 2000 mm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Boční stěna: | 100 mm |
| Hmotnost: | 238 kg |
Práce se svařovacím stolem Demmeler