Svařovací stůl se standardními nohama se systémem otvorů D16 v rastru 50 x 50 mm. Tvrdost DEMONT 760 M. Jemná stupnice, ochranné zahloubení, otvory i na bocích stolu, 3D upínací systém.
| Obj. číslo | 7150101711 |
Cena na dotaz
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7150101711 |
Svařovací stůl se standardními nohama se systémem otvorů D16 v rastru 50 x 50 mm. Tvrdost DEMONT 760 M. Jemná stupnice, ochranné zahloubení, otvory i na bocích stolu, 3D upínací systém.

Díky optimálnímu polohování stolů je zajištěna přesnější a efektivnější práce. Dobře rozmístěné rastry umožňují spoustu upínacích možností.
DEMMELER svařovací stoly jsou velmi robustní, s velmi dobrou ochranou proti rozstřiku, se skvělými vlastnostmi povrchu a s výbornou vodivostí. Jsou dostupné ve třech stupních tvrdosti:

| Série: | PROFIEcoLINE |
| Systém otvorů: | 16 |
| Mřížka (rastr): | 50 × 50 mm |
| Tvrdost: | zvýšená (DEMONT 760 M) |
| Maximální zatížení: | 8000 kg |
| Počet nohou: | 4 |
| Délka: | 1500 mm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Výška: | 850 ±30 mm |
| Hmotnost: | 214 kg |
| Série: | PROFIEcoLINE |
| Systém otvorů: | 16 |
| Mřížka (rastr): | 50 × 50 mm |
| Tvrdost: | zvýšená (DEMONT 760 M) |
| Maximální zatížení: | 8000 kg |
| Počet nohou: | 4 |
| Délka: | 1500 mm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Výška: | 850 ±30 mm |
| Hmotnost: | 214 kg |
Práce se svařovacím stolem Demmeler