Sada Fanmig J5 LCD MOST s kabely, hadicí a hořákem M15. Invertorová CO2 svářečka s LCD displejem, pro svařování MIG/MAG, MMA, TIG DC (Lift Arc) s dotykovým zapalováním oblouku. Svářečka s trojitou kombinací svařovacích metod v sadě.
| Obj. číslo | set-fanmigj-j5-lcd-horak |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 15.1.2026
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 11 677 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 10%
| Obj. číslo | set-fanmigj-j5-lcd-horak |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Sada Fanmig J5 LCD MOST s kabely, hadicí a hořákem M15. Invertorová CO2 svářečka s LCD displejem, pro svařování MIG/MAG, MMA, TIG DC (Lift Arc) s dotykovým zapalováním oblouku. Svářečka s trojitou kombinací svařovacích metod v sadě.
Kromě svářečky Fanmig J5 LCD obsahuje svařovací sada také:
FANMIG J5 LCD je moderní invertorový poloautomat pro MIG/MAG, MMA a TIG DC (Lift-Arc) svařování. S napájením z běžné 230 V zásuvky a svařovacím proudem až 200 A nabízí výkon srovnatelný s profesionálními zařízeními. Díky synergickým programům, které automaticky nastaví optimální parametry pro zvolený materiál, plyn a průměr drátu, je práce rychlá a přesná i pro méně zkušené svářeče.
LCD displej umožňuje snadnou orientaci v nastavení a rychlé přizpůsobení parametrů podle potřeby. Svářečka je vhodná pro svařování oceli a nerezové oceli, k dispozici jsou dva synergické programy pro svařování oceli o průměru drátu 0,8 mm a 1,0 mm v plynové směsi nebo CO2, jakož i manuální nastavení MANU MIG. Po změně polarity lze použít stroj i pro svařování s plněným drátem o průměru 0,8–0,9 mm.
LCD displej ovládacího panelu zobrazuje všechny základní funkce stroje:

FANMIG J5 LCD MOST je ideální pro domácí dílny a hobby použití, pro údržbu a opravy v autoservisech, lehkou kovovýrobu a montážní práce a pro svařování v terénu (díky nízké hmotnosti a přenosnosti).
Svářečka je chráněna před přehřátím ventilátorem a teplotním senzorem. Vyrobeno v souladu s normou EN 60974-1.
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,8 mm / 1,0 mm |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Podavač drátu: | dvoukladkový |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / TIG Lift Arc (LiftTIG) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 30–200 A, MMA: 10–160 A, TIG: 10–180 A |
| Napětí naprázdno U0: | 60 V |
| Jištění: | 16 A zpožděné |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 90 A (18,5 V); MMA: 71,5 A (22,8 V) |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MIG/MAG: 20 % = 200 A (24 V); MMA: 20 % = 160 A (26,4 V) |
| Krytí: | IP 21S |
| Rychlost podávání drátu: | 2 – 12,8 m/min |
| Rozměry: | 440 × 180 × 350 mm |
| Hmotnost: | 9,9 kg |
| Hmotnost cívky: | 1 alebo 5 |
| Průměr cívky: | 200 mm |
| Barva: | modrá |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,8 mm / 1,0 mm |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Podavač drátu: | dvoukladkový |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / TIG Lift Arc (LiftTIG) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 30–200 A, MMA: 10–160 A, TIG: 10–180 A |
| Napětí naprázdno U0: | 60 V |
| Jištění: | 16 A zpožděné |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 90 A (18,5 V); MMA: 71,5 A (22,8 V) |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MIG/MAG: 20 % = 200 A (24 V); MMA: 20 % = 160 A (26,4 V) |
| Krytí: | IP 21S |
| Rychlost podávání drátu: | 2 – 12,8 m/min |
| Rozměry: | 440 × 180 × 350 mm |
| Hmotnost: | 9,9 kg |
| Hmotnost cívky: | 1 alebo 5 |
| Průměr cívky: | 200 mm |
| Barva: | modrá |