Svařovací invertor PEGAS 161 T PULSE HF pro profesionální svařování metodou TIG s vysokofrekvenčním zapalováním oblouku (HF) nebo LIFT ARC (s dotykem materiálu) s volbou pulzního režimu a metodou MMA (obalená elektroda).
| Obj. číslo | 5.0523 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 17 799 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
| Obj. číslo | 5.0523 |
Svařovací invertor PEGAS 161 T PULSE HF pro profesionální svařování metodou TIG s vysokofrekvenčním zapalováním oblouku (HF) nebo LIFT ARC (s dotykem materiálu) s volbou pulzního režimu a metodou MMA (obalená elektroda).
| Použití: | střední třída |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Oblouk: | pulsní |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | 5–160 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | 160 A/25 %, 100 A/60 %, 80 A/100 % A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | 160 A/25 %, 100 A/60 %, 80 A/100 % A |
| Napětí naprázdno U0: | 63 V |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 16 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rozměry: | 130 × 375 × 230 mm |
| Hmotnost: | 7,3 kg |
| Barva: | modrá |
| Použití: | střední třída |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Oblouk: | pulsní |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | 5–160 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | 160 A/25 %, 100 A/60 %, 80 A/100 % A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | 160 A/25 %, 100 A/60 %, 80 A/100 % A |
| Napětí naprázdno U0: | 63 V |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 16 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rozměry: | 130 × 375 × 230 mm |
| Hmotnost: | 7,3 kg |
| Barva: | modrá |