Plynem chlazený svařovací hořák MOST ke svařování TIG při max. proudu 125 A AC/180 A DC, zatěžovatel 35 %. S hořákem je možné použít wolframovou elektrodu s průměrem 1,0–3,2 mm. Řídící konektor 9 pin. Délka 8 metrů.
| Obj. číslo | 5601032648 |
| Obj. číslo | 5601032648 |
Plynem chlazený svařovací hořák MOST ke svařování TIG při max. proudu 125 A AC/180 A DC, zatěžovatel 35 %. S hořákem je možné použít wolframovou elektrodu s průměrem 1,0–3,2 mm. Řídící konektor 9 pin. Délka 8 metrů.
Hořák T26 SGRIP je připraven pro svářečky:
Průtok plynu je 5–12 l/min. Rychlospojky 35–50.
Náhradní díly a rozložení pro tento typ hořáku:

| Č. | Název | Kód produktu |
| 1 | Krk hořáku T-26 MOST | 56 13 003398 |
| 1.1 | Krk hořáku T-26F MOST (flexibilní) - není součástí balení, možno doobjednat | 56 13 003397 |
| 2 | Spínač ON/OFF | 56 13 200100 |
| 3 | Rukojeť TIG SGRIP | 56 13 200220 |
| 4 | Izolátor T-17/18/26 | 56 13 014810 |
| 5 | Kryt elektrody dlouhý T-17/18/26 | 56 13 003181 |
| 5.1 | Kryt elektrody střední T-17/18/26 | 56 13 003251 |
| 5.2 | Kryt elektrody krátký T-17/18/26 | 56 13 003270 |
| 6 | Ochrana kabelu (m) | 51 13 004596 |
| 6.1 | Ochrana kabelu 8 m | 56 13 200251 |
| 7 | Proudový kabel s koncovkou 8 m | 56 13 200218 |
| 8 | Proudový kabel T-26 MOST 8 m | 56 13 200213 |
| 9 | Sestava zástrčky TIG26 | 56 13 200272 |
| 10 | Kloub TIG | 56 13 200264 |
Podrobnější informace o náhradních dílech a jejich kódech naleznete v katalogovém listu hořáku.
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | 17/18/26 (velký hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 35 % pracovního cyklu: | 180 A DC/125 A AC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Průtok plynu: | 5–12 l/min |
| Koncovka hořáku: | 9 PIN |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 8 m |
| Pro invertor/stroj: | PONTIG 315 AC/DC MOST / PONTIG 300 DC MOST |
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | 17/18/26 (velký hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 35 % pracovního cyklu: | 180 A DC/125 A AC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Průtok plynu: | 5–12 l/min |
| Koncovka hořáku: | 9 PIN |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 8 m |
| Pro invertor/stroj: | PONTIG 315 AC/DC MOST / PONTIG 300 DC MOST |