Svařovací hořák značky Abicor Binzel ABITIG 17 V 35–50 s otočným ventilem je určený na svařování metodou TIG. Hořák je chlazený plynem, vhodný pro svařování při max. proudu 140 A DC/100 A AC, zatěžovatel při 35 % pracovního cyklu.
| Obj. číslo | 706.1037 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 19.8.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 3 752 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: %
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 706.1037 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Svařovací hořák značky Abicor Binzel ABITIG 17 V 35–50 s otočným ventilem je určený na svařování metodou TIG. Hořák je chlazený plynem, vhodný pro svařování při max. proudu 140 A DC/100 A AC, zatěžovatel při 35 % pracovního cyklu.
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | 17/18/26 (velký hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Zatěžovatel 35 % pracovního cyklu: | 140 A DC/100 A AC |
| Průměr wolframové elektrody: | 0,5–2,4 mm |
| Konektor (rychlospojky): | 35–50 |
| Koncovka hořáku: | rychlospojka 35-50 + plynová hadička s maticí G1/4" |
| Ovládání hořáku: | otočný ventil - manuální regulace |
| Délka hořáku: | 4 m |
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | 17/18/26 (velký hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Zatěžovatel 35 % pracovního cyklu: | 140 A DC/100 A AC |
| Průměr wolframové elektrody: | 0,5–2,4 mm |
| Konektor (rychlospojky): | 35–50 |
| Koncovka hořáku: | rychlospojka 35-50 + plynová hadička s maticí G1/4" |
| Ovládání hořáku: | otočný ventil - manuální regulace |
| Délka hořáku: | 4 m |