Kapalinou chlazený svařovací hořák MOST pro svařování TIG při max. proudu 160 A AC/225 A DC, zatěžovatel 100 %. S hořákem lze použít wolframovou elektrodu o průměru 1,0–3,2 mm. Standardní krk hořáku UM9-90. Bez ovládacích koncovek. Délka 8 metrů.
| Obj. číslo | 5601061288 |
| Obj. číslo | 5601061288 |
Kapalinou chlazený svařovací hořák MOST pro svařování TIG při max. proudu 160 A AC/225 A DC, zatěžovatel 100 %. S hořákem lze použít wolframovou elektrodu o průměru 1,0–3,2 mm. Standardní krk hořáku UM9-90. Bez ovládacích koncovek. Délka 8 metrů.
Průtok plynu je 5–12 l/min.
Náhradní díly a rozložení pro tento typ hořáku:

| Č. | Název | Kód produktu |
| 1 | Krk hořáku T250 MOST | 56 13 003515 |
| 2 | Krk hořákuT125/250 malý (UM9-90) | 56 13 003525 |
| 2.1 | Krk hořáku T125/250 velký (UM17-90) | 56 13 003526 |
| 3 | Tlačítko ON/OFF | 56 13 200100 |
| 4 | Rukojeť malá TSGRIP | 56 13 200221 |
| 5 | Kryt elektrody dlouhý SR-9/20 | 56 13 003170 |
| 5.1 | Kryt elektrody střední SR-9/20 | 56 13 003250 |
| 5.2 | Kryt elektrody krátký SR-9/20 | 51 13 003280 |
| 6 | Kryt elektrody dlouhý T-17/18/26 | 56 13 003181 |
| 6.1 | Kryt elektrody střední T-17/18/26 | 56 13 003251 |
| 6.2 | Kryt elektrody krátký T-17/18/26 | 56 13 003270 |
| 7 | Ochrana kabelu (m) | 56 13 015289 |
| 7.1 | Ochrana kabelu 8 m | 56 13 200198 |
| 8 | Proudový kabel T-9/18/26 8 m | 56 13 200218 |
| 9.1 | T250 proudový - vodní kabel 8 m | 56 13 200209 |
| 10 | Plynová hadice 8 m | 56 13 200188 |
| 11 | Vodní hadice modrá 8 m | 56 13 200191 |
| 12 | Sestava zástrčky T250 | 56 13 200273 |
| 13 | Kloub TIG | 56 13 200266 |
| 14 | Pružina T125/250 | 56 13 200187 |
| 15 | Zpevnění kabelu | 56 13 200265 |
Podrobnější informace o náhradních dílech a jejich kódech naleznete v katalogovém listu hořáku.
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | T125/T250 |
| Tělo (krk) hořáku: | otočné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 160 A AC/225 A DC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Průtok plynu: | 5–12 l/min |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 8 m |
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | T125/T250 |
| Tělo (krk) hořáku: | otočné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 160 A AC/225 A DC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Průtok plynu: | 5–12 l/min |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 8 m |