Plynem chlazený svařovací hořák MOST pro svařování TIG při max. proudu 125 A AC/180 A DC, zatěžovatel při 35 % pracovního cyklu. S hořákem lze použít wolframovou elektrodu o průměru 1,0–3,2 mm. Délka 4 metry.
| Obj. číslo | 5601032622 |
| Obj. číslo | 5601032622 |
Plynem chlazený svařovací hořák MOST pro svařování TIG při max. proudu 125 A AC/180 A DC, zatěžovatel při 35 % pracovního cyklu. S hořákem lze použít wolframovou elektrodu o průměru 1,0–3,2 mm. Délka 4 metry.
Hořák TIG 26 SGRIP se používá ke svářečkám Pontig 202 AC/DC a Pontig 210 DC MOST.
Průtok plynu je 5–12 l/min.
Náhradní díly a rozložení pro tento typ hořáku:

| Č. | Název |
| 1 | Krk hořáku SR-26 MOST |
| 2 | Spínač ON/OFF |
| 3 | Rukojeť TIG SGRIP |
| 4 | Izolátor SR-17/18/26 |
| 5 | Kryt elektrody dlouhý SR-17/18/26 |
| 5.1 | Kryt elektrody krátký SR-17/18/26 |
| 6 | Ochrana vedení 4 m |
| 7 | Kleština 1,0 SR-17/18/27 Kleština 1,6 SR-17/18/27 Kleština 2,0 SR-17/18/28 Kleština 2,4 SR-17/18/29 Kleština 3,2 SR-17/18/29 Kleština 4,0 SR-17/18/29 |
| 7.1 | Kleština 2,4 Jumbo Kleština 3,2 Jumbo |
| 8 | Držák kleštiny TIG 1,0 SR-17/18/30 Držák kleštiny TIG 1,6 SR-17/18/30 Držák kleštiny TIG 2,0 SR-17/18/31 Držák kleštiny TIG 2,4 SR-17/18/32 Držák kleštiny TIG 3,2 SR-17/18/32 Držák kleštiny TIG 4,0 SR-17/18/32 |
| 8.1 | Držák kleštiny se sítkem 1, 0 mm SRT 17/18/26 Držák kleštiny se sítkem 1,6 SR-17/18/26 Držák kleštiny se sítkem 2,4 mm SRT 17/18/26 Držák kleštiny se sítkem 3,2 SRT 17/18/26 Držák kleštiny se sítkem 4,0 mm SRT 17/18/26 |
| 8.2 | Držák kleštiny se sítkem 2,4 mm SRT 17/18/27 Jumbo Držák kleštiny se sítkem 3,2 mm SRT 17/18/27 Jumbo |
| 9 | Keramická hubice 6,5x47 #4 Keramická hubice 8,0x47 #5 Keramická hubice 9,5x47 #6 Keramická hubice 11,0x47 #7 Keramická hubice 12,5x47 #8 Keramická hubice 16,0x47 #10 Keramická hubice 19,5x47 #12 |
| 9.1 | Keramická hubice 8,0x76 #5 Keramická hubice 9,5x76 #6 Keramická hubice 11,0x76 #7 |
| 9.2 | Keramická hubice 6,5x42 lam. #4 Keramická hubice 8,0x42 lam. #5 Keramická hubice 9,5x42 lam. #6 Keramická hubice 11,0x42 lam. #7 Keramická hubice 12,5x42 lam. #8 Keramická hubice 19,5x42 lam. #12 |
| 9.3 | Keramická hubice 9,5x48 Jumbo #6 Keramická hubice 12,5x48 Jumbo #8 Keramická hubice 16,0x48 Jumbo #10 Keramická hubice 19,5x48 Jumbo #12 |
| 10 | Proudový kabel s koncovkou 4 m |
| 11 | Proudový kabel SR-26 MOST 4 m |
| 12 | Koncovka – zástrčka SGRIP |
| 13 | Hadice plynová s maticí 1/4” |
| 14 | Ochranný kloub |
| 15 | Kryt koncovky |
| 16 | Kloub TIG |
Podrobnější informace o náhradních dílech a jejich kódech naleznete v katalogovém listu hořáku.
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | 17/18/26 (velký hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 35 % pracovního cyklu: | 125 A AC/180 A DC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Průtok plynu: | 5–12 l/min |
| Konektor (rychlospojky): | 35–50 |
| Koncovka hořáku: | 5-PIN konektor (5pólový Tuchel) |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 4 m |
| Pro invertor/stroj: | PONTIG 202 AC/DC MOST / PONTIG 210 DC MOST |
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | 17/18/26 (velký hořák) |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 35 % pracovního cyklu: | 125 A AC/180 A DC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Průtok plynu: | 5–12 l/min |
| Konektor (rychlospojky): | 35–50 |
| Koncovka hořáku: | 5-PIN konektor (5pólový Tuchel) |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 4 m |
| Pro invertor/stroj: | PONTIG 202 AC/DC MOST / PONTIG 210 DC MOST |