Svařovací hořák MIG/MAG chlazený plynem pro svařování při max. proudu 250 A (CO2) a 220 A (MIX M21), zatěžovatel 60 %. S hořákem M24 můžete použít svařovací drát s průměrem 0,8 mm až 1,2 mm.
| Obj. číslo | 5508302430 |
| Obj. číslo | 5508302430 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Svařovací hořák MIG/MAG chlazený plynem pro svařování při max. proudu 250 A (CO2) a 220 A (MIX M21), zatěžovatel 60 %. S hořákem M24 můžete použít svařovací drát s průměrem 0,8 mm až 1,2 mm.
Konkrétní náhradní díly stejně jako rozložení pro tento typ hořáku naleznete na obrázku a v tabulce níže.

| A | Hubice |
| B | Špička M6 x 28 |
| C | Bowden |
| 1 | Držák špičky M6 |
| 2 | Difuzor M-24 keramický bílý |
| 3 | Krk hořáku M-24 |
| 4 | Kroužek hořáku M24 |
| 5 | Matice úzká M10 x 1 |
| 6 | Pružina rukojeti M15/25 |
| 7 | Matice rukojeti UG8008 |
| 8 | Proudový kabel M24 3 m/4 m/5 m |
| 9 | Rukojeť hořáku M GRIP UG2514 |
| 10 | Závěsný hák rukojeti |
| 11 | Spínač M15/501 |
| 12 | Ústí eurokoncovky M15/25 |
| 13 | Kryt eurokoncovky M15/36 |
| 14 | Matice eurokoncovky M15/25 |
| 15 | Eurokoncovka - kovová část |
| 16 | O-kroužek 4x1 |
| 17 | Matice bowdenové koncovky |
Podrobnější informace o náhradních dílech a jejich kódech naleznete také v katalogovém listu hořáku.
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | M24 |
| Zatěžovatel 60 % pracovního cyklu: | 250 A - CO2; 220 A - MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,8–1,2 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Délka hořáku: | 3 m |
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | M24 |
| Zatěžovatel 60 % pracovního cyklu: | 250 A - CO2; 220 A - MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,8–1,2 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Délka hořáku: | 3 m |