Drát na bázi niklu na TIG svařování slitin niklu a nerezových ocelí.
| Obj. číslo | 1201640127 |
| Cena za kg | 1 638,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce:
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 9 020 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
| Obj. číslo | 1201640127 |
| Cena za kg | 1 638,00 Kč |
Drát na bázi niklu na TIG svařování slitin niklu a nerezových ocelí.
Uvedená cena je za celé 5kg balení.
| Použití pro materiál: | ocel / zliatiny niklu |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Balení: | 5 kg |
| Použití pro materiál: | ocel / zliatiny niklu |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Balení: | 5 kg |