Svařovací drát pro TIG svařování běžných ocelí (i černé oceli) pevnosti 360–440 MPa pracujících do teploty 425 °C. Optimalizované chemické složení, vynikající výkon při podávání.
| Obj. číslo | 307024R150 |
| Cena za kg | 232,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 307024R150 |
| Cena za kg | 232,00 Kč |
Svařovací drát pro TIG svařování běžných ocelí (i černé oceli) pevnosti 360–440 MPa pracujících do teploty 425 °C. Optimalizované chemické složení, vynikající výkon při podávání.
Ochranný plyn: argon.
Uvedená cena je za celé balení drátu TIG GI 113 ESAB = 5 kg.
| Použití pro materiál: | ocel / nelegovaná ocel |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,4 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Chemické složení: | C = 0,08; Si = 0,6; Mn =1,10 % |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 430 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 500 MPa |
| Tažnost A5: | 30 % |
| KV/T: | 160 J (+20 °C) / 100 J (-40 °C) / 80 J (-50 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN 1668: W2SI |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-3 |
| Použití pro materiál: | ocel / nelegovaná ocel |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,4 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Chemické složení: | C = 0,08; Si = 0,6; Mn =1,10 % |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 430 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 500 MPa |
| Tažnost A5: | 30 % |
| KV/T: | 160 J (+20 °C) / 100 J (-40 °C) / 80 J (-50 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN 1668: W2SI |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-3 |