Svařovací drát TIG (svařovací tyč) NiFe pro svařování litiny a spojování oceli s litinou.
| Obj. číslo | 1P50010200 |
| Cena za kg | 2 756,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1P50010200 |
| Cena za kg | 2 756,00 Kč |
Svařovací drát TIG (svařovací tyč) NiFe pro svařování litiny a spojování oceli s litinou.
Použití drátu: litina odlévaná ze středu, tvárná litina, temperovaná litina.
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát TIG El-NiFe prodáváme v celých 5kg baleních.
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Chemické složení: | Ni = 55,0; C = 1,50; Fe - zbytek % |
| Balení: | 5 kg |
| Werkstoff nr.: | 2.4472/2.4560 |
| DIN: | 8573: MSG NiFe1 |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Chemické složení: | Ni = 55,0; C = 1,50; Fe - zbytek % |
| Balení: | 5 kg |
| Werkstoff nr.: | 2.4472/2.4560 |
| DIN: | 8573: MSG NiFe1 |