Svařovací drát (tyč) CuSn o průměru 2,0 mm a délce 1 metr pro svařování mědi a slitin mědi metodou TIG.
| Obj. číslo | 1101801207 |
| Cena za kg | 711,00 Kč |
| Balenie | 10 kg |
| Obj. číslo | 1101801207 |
| Cena za kg | 711,00 Kč |
Svařovací drát (tyč) CuSn o průměru 2,0 mm a délce 1 metr pro svařování mědi a slitin mědi metodou TIG.
Uvedená cena je za celé 10kg balení.
| Použití pro materiál: | měď / slitiny mědi |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon / argon + helium / helium |
| Chemické složení: | Si = 0,30; Mn = 0,30; Cu > 98,0; Sn = 0,80 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 10 kg |
| Mez kluzu Re: | > 100 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 210–240 MPa |
| Tažnost A5: | 30 % |
| KV/T: | > 80 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN 14640: S Cu 1898 (CuSn1) |
| AWS (American Welding Society): | A5.7: ER Cu |
| Werkstoff nr.: | 2.1006 |
| Použití pro materiál: | měď / slitiny mědi |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon / argon + helium / helium |
| Chemické složení: | Si = 0,30; Mn = 0,30; Cu > 98,0; Sn = 0,80 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 10 kg |
| Mez kluzu Re: | > 100 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 210–240 MPa |
| Tažnost A5: | 30 % |
| KV/T: | > 80 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN 14640: S Cu 1898 (CuSn1) |
| AWS (American Welding Society): | A5.7: ER Cu |
| Werkstoff nr.: | 2.1006 |