Drát (tyč) o průměru 2,0 mm a délce 1 metr pro pájení nebo TIG svařování mědi a slitin mědi.
| Obj. číslo | 1101805207 |
| Cena za kg | 828,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 1101805207 |
| Cena za kg | 828,00 Kč |
Drát (tyč) o průměru 2,0 mm a délce 1 metr pro pájení nebo TIG svařování mědi a slitin mědi.
Uvedená cena je za celé 5kg balení.
| Použití pro materiál: | měď / slitiny mědi / železo / slitiny železa |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon / argon + helium / helium |
| Chemické složení: | Si = 3,0; Mn = 1,0; Cu > 94,0; Fe = 0,07; Zn = 0,10; Sn = 0,10 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 120 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | > 350 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 40 % |
| KV/T: | > 60 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 24373: S-Cu 6560 (CuSi3Mn1) |
| AWS (American Welding Society): | A5.7: ER CuSi-A |
| Werkstoff nr.: | 2.1461 |
| Schválení/Certifikace: | CE |
| Použití pro materiál: | měď / slitiny mědi / železo / slitiny železa |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon / argon + helium / helium |
| Chemické složení: | Si = 3,0; Mn = 1,0; Cu > 94,0; Fe = 0,07; Zn = 0,10; Sn = 0,10 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 120 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | > 350 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 40 % |
| KV/T: | > 60 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 24373: S-Cu 6560 (CuSi3Mn1) |
| AWS (American Welding Society): | A5.7: ER CuSi-A |
| Werkstoff nr.: | 2.1461 |
| Schválení/Certifikace: | CE |