Drát na TIG svařování slitin hliníku a křemíku.
| Obj. číslo | 1101904167 |
| Cena za kg | 527,00 Kč |
| Balenie | 10 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 1101904167 |
| Cena za kg | 527,00 Kč |
Drát na TIG svařování slitin hliníku a křemíku.
Upozornění: U velkých obrobků a tloušťek stěny nad 15 mm předehřívejte oblast svarového spoje na 150 °C až 200 °C.
Důležité základní materiály: slitiny hliníku a křemíku, jako jsou EN AW-6061 (AlMgSi1), EN AW-6063 (AlMgSi0.7), EN AW-6082 (AlMgMnSi1), AlSi a AlSiMg odlévání s max. 7 % Si.
Uvedená cena je za celé 10kg balení.
| Použití pro materiál: | hliník |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 1,6 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si = 4,50–6,00; Fe < 0,60; Cu < 0,30; Mn < 0,15; Mg < 0,20; Zn < 0,10; Be < 0,0003; Ti < 0,15; Al - základ % |
| Balení: | 10 kg |
| Mez kluzu Re: | ≤ 40 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | ≤ 130 MPa |
| Tažnost A5: | ≤ 8 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 4043 (AlSi5 (A)) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |
| Použití pro materiál: | hliník |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 1,6 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si = 4,50–6,00; Fe < 0,60; Cu < 0,30; Mn < 0,15; Mg < 0,20; Zn < 0,10; Be < 0,0003; Ti < 0,15; Al - základ % |
| Balení: | 10 kg |
| Mez kluzu Re: | ≤ 40 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | ≤ 130 MPa |
| Tažnost A5: | ≤ 8 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 4043 (AlSi5 (A)) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |