Pevný hliníkový drát pro TIG svařování hliníku a slitin hliníku s obsahem do 5 % hořčíku. Pro svařování prvků a stavebních konstrukcí v loďařském, železničním a automobilovém průmyslu a pro stavbu nádrží.
| Obj. číslo | 1141908207 |
| Cena za kg | 361,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1141908207 |
| Cena za kg | 361,00 Kč |
Pevný hliníkový drát pro TIG svařování hliníku a slitin hliníku s obsahem do 5 % hořčíku. Pro svařování prvků a stavebních konstrukcí v loďařském, železničním a automobilovém průmyslu a pro stavbu nádrží.
Drát AlMg5 má dobrou odolnost proti atmosférické korozi.
Uvedená cena je za celé 5kg balení.
| Použití pro materiál: | hliník |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | střídavý |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si < 0,25; Mn < 0,2; Mg = 4,5–5,2; Cu = 0,05; Zn = 0,02; Fe < 0,40; Ti = 0,25; Cr < 0,30; Al - zbytek % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 100–135 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 220–260 MPa |
| Tažnost A5: | 15–25 % |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 18273: S Al 5356 (AlMg5Cr) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5356 |
| Werkstoff nr.: | 3.3556 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / CE / DB / DNV-GL / LR / TÜV |
| Použití pro materiál: | hliník |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | střídavý |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si < 0,25; Mn < 0,2; Mg = 4,5–5,2; Cu = 0,05; Zn = 0,02; Fe < 0,40; Ti = 0,25; Cr < 0,30; Al - zbytek % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 100–135 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 220–260 MPa |
| Tažnost A5: | 15–25 % |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 18273: S Al 5356 (AlMg5Cr) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5356 |
| Werkstoff nr.: | 3.3556 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / CE / DB / DNV-GL / LR / TÜV |