Drát na TIG svařování hliníku a slitin hliníku s obsahem do 5 % hořčíku. Pro svařování prvků a stavebních konstrukcí v loďařském, železničním a automobilovém průmyslu a pro stavbu nádrží.
| Obj. číslo | 1101907407 |
| Cena za kg | 455,00 Kč |
| Balenie | 10 kg |
| Obj. číslo | 1101907407 |
| Cena za kg | 455,00 Kč |
Drát na TIG svařování hliníku a slitin hliníku s obsahem do 5 % hořčíku. Pro svařování prvků a stavebních konstrukcí v loďařském, železničním a automobilovém průmyslu a pro stavbu nádrží.
Svařovací drát AlMg4.5Mn má dobrou odolnost vůči atmosférické mořské korozi.
Uvedená cena je za celé 10kg balení.
| Použití pro materiál: | hliník |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 4 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | střídavý |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si < 0,25; Mn = 0,6–1,0; Mg = 4,3–5,2; Cu = 0,05; Zn = 0,25; Fe < 0,40; Zr = 0,10; Cr < 0,25; Al - zbytek; Ti < 0,25 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 10 kg |
| Mez kluzu Re: | 110–150 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 285 MPa |
| Tažnost A5: | 15–20 % |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 18273: S Al 5087 (AlMg4.5MnZr) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5187 |
| Werkstoff nr.: | 3.3546 |
| Schválení/Certifikace: | BV / DB / DNV-GL / LR / TÜV |
| Použití pro materiál: | hliník |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 4 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | střídavý |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si < 0,25; Mn = 0,6–1,0; Mg = 4,3–5,2; Cu = 0,05; Zn = 0,25; Fe < 0,40; Zr = 0,10; Cr < 0,25; Al - zbytek; Ti < 0,25 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 10 kg |
| Mez kluzu Re: | 110–150 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 285 MPa |
| Tažnost A5: | 15–20 % |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 18273: S Al 5087 (AlMg4.5MnZr) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5187 |
| Werkstoff nr.: | 3.3546 |
| Schválení/Certifikace: | BV / DB / DNV-GL / LR / TÜV |