Manganovo-křemíkový poměděný drát pro svařování nízkouhlíkových konstrukčních, kotlových a lodních ocelí, a jemnozrnných uhlíkovo-manganových ocelí metodou MAG.
| Obj. číslo | 1160170083 |
| Cena za kg | 76,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1160170083 |
| Cena za kg | 76,00 Kč |
Manganovo-křemíkový poměděný drát pro svařování nízkouhlíkových konstrukčních, kotlových a lodních ocelí, a jemnozrnných uhlíkovo-manganových ocelí metodou MAG.
Uvedená cena je za celé balení. Tento drát prodáváme po celých baleních, v 15kg cívce.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argon + CO2 (M12) |
| Chemické složení: | C = 0,1; Si = 0,9; Mn = 1,5 % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | 490 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | > 590 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 25 % |
| KV/T: | ≥ 100 J (0 °C) / ≥ 80 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14341-A: G3 Si 1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5125 |
| Schválení/Certifikace: | DB / DNV-GL / TÜV / PRS |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argon + CO2 (M12) |
| Chemické složení: | C = 0,1; Si = 0,9; Mn = 1,5 % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | 490 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | > 590 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 25 % |
| KV/T: | ≥ 100 J (0 °C) / ≥ 80 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14341-A: G3 Si 1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5125 |
| Schválení/Certifikace: | DB / DNV-GL / TÜV / PRS |